Wystarczająco miejsca, aby pomieścić wszystkie marzenia
Szafy i zabudowy
Miejsca nigdy za wiele
Szafy i zabudowy

Tak nie wiele, pomieści tak wiele

           Nowoczesne i funkcjonalne wykonane na indywidualne zamówienie Klienta.

Każdy projekt jest spełnieniem oczekiwań naszego zleceniodawcy. Szafy i zabudowy są wygodne w użytkowaniu, a równocześnie są niepowtarzalną ozdobą domu. Lexo Line Meble dopracowuje starannie każdy element mebli, dlatego szafy przez nas wykonane dodają elegancji każdemu pomieszczeniu, a wybór kolorów i wzorów sprawi, że nadadzą one oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu.

Kilka słów
Dlaczego my?!

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań stawianych przez klientów. Dzięki temu, że jesteśmy młodymi i ambitnymi ludźmi, którzy wiedzą co jest w danej chwili aktualne i modne. Rozwijamy się razem z potrzebami naszych klientów, a hasło „nie ma rzeczy niemożliwych” przewodzi każdym naszym działaniom.

Rekomendacje
Nasi zadowoleni Klienci
Tomasz L.
Gorąco polecam firmę Lexo Line meble.
Meble wykonane bardzo solidnie i starannie profesjonalne podejście do klienta
Montaż w umówionym terminie, kontakt z wlaścicielem bardzo dobry po prostu profeska polecam w 100 %
Adam S.

Pełny profesjonalizm, starannie wykonane meble:)😍 fachowe doradztwo. Widać duże doświadczenie. 100% zadowolenia z efektów! Serdecznie polecam😁

Natalia W.
Mega profesjonalnie, szybka realizacja, a wykonawca wart poczęstowania dobrą kawą 🙈
Preferencje Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na wygodę korzystania z naszej witryny internetowej i oferowanych przez nas usług.
× Jesteśmy na Whats App